FT
Chorley
Stockport County
FT
Alfreton Town
FC United of Manchester
FT
Hereford
Telford
FT
Nuneaton Borough FC
Altrincham
FT
Billericay
Hemel Hempstead
FT
Eastbourne Borough
Dartford
FT
Oxford City
Slough Town
FT
Truro City
Gloucester City
FT
Wealdstone
Dulwich Hamlet
FT
Weston Super Mare
Hampton & Richmond
April 20
FT
Parma
Milan
FT
Bologna
Sampdoria
FT
Cagliari
Frosinone
FT
Empoli
SPAL
FT
Genoa
Torino
FT
Lazio
Chievo
FT
Udinese
Sassuolo
FT
Juventus
Fiorentina
FT
Inter
Roma
16:00
As Pro Piacenza 1919
? - ?
Arzachena Costa Smeralda Calcio
FT
Gubbio
Pordenone Calcio
FT
FeralpiSalo
Triestina
FT
Alma Juventus Fano
Virtus Verona
FT
AS Giana Erminio
0 - 0
Ternana
FT
Sudtirol
Renate
FT
Fermana FC
Imolese Calcio
FT
Ravenna FC 1913
0 - 0
Vicenza
FT
Rimini
SS Sambenedettese Calcio
FT
Teramo
Ssd Vis Pesaro 1898
FT
AlbinoLeffe
Monza
FT
AS Bisceglie
Rieti
FT
Paganese
Virtus Francavilla Calcio
FT
Potenza
AS Viterbese Castrense
FT
Rende
Trapani
FT
SS Juve Stabia
Vibonese
FT
Reggina
Casertana FC
16:00
Catanzaro
? - ?
Matera
FT
Monopoli
Cavese
FT
Catania
Sicula Leonzio
April 20
FT
Celta Vigo
Girona
FT
Eibar
Atletico Madrid
FT
Rayo Vallecano
SD Huesca
FT
Barcelona
Real Sociedad
April 20
FT
Lugo
Granada
FT
Albacete
Las Palmas
FT
Gimnastic
Sporting Gijon
FT
Mallorca
Rayo Majadahonda
FT
Real Valladolid B
Ponferradina
FT
Unionistas de Salamanca
Guijuelo
FT
Real Sociedad B
Logrones
FT
Mirandes
Real Oviedo B
FT
Atletico Levante UD
Atletico Baleares
FT
Hercules
Sabadell
FT
Alcoyano
UE Olot
FT
Granada B
0 - 0
Marbella FC
FT
Almeria B
CD Badajoz
FT
Atletico Malagueno
Villanovense
FT
Futbol Club Jumilla
Real Murcia
FT
Don Benito
San Fernando CD
April 20
FT
Mainz 05
Fortuna Düsseldorf
FT
Bayer Leverkusen
1. FC Nürnberg
FT
FC Bayern München
Werder Bremen
FT
Augsburg
VfB Stuttgart
FT
Borussia Mönchengladbach
RasenBallsport Leipzig
FT
Schalke 04
Hoffenheim
April 20
FT
Hamburger SV
FC Erzgebirge Aue
FT
Holstein Kiel
SC Paderborn 07
FT
MSV Duisburg
SV Sandhausen
FT
SpVgg Greuther Fürth
1. FC Union Berlin
April 20
FT
FC Carl Zeiss Jena
SV Wehen Wiesbaden
FT
FSV Zwickau
FC Würzburger Kickers
FT
Hallescher FC
TSV 1860 München
FT
Karlsruher SC
SV Meppen
FT
Fortuna Köln
SpVgg Unterhaching
FT
Preußen Münster
SG Sonnenhof Großaspach
FT
VfL Osnabrück
VfR Aalen
FT
U.s.i. Lupo-Martini
BSV Rehden
FT
Berliner AK 07
FSV Wacker 90 Nordhausen
FT
FC Rot-Weiss Erfurt
FC Viktoria 1889 Berlin
FT
Budissa Bautzen
FSV Optik Rathenow
FT
1. FC Saarbrücken
0 - 0
FC-Astoria Walldorf
FT
FK 03 Pirmasens
VfB Stuttgart II
FT
FSV Frankfurt 1899
SSV Ulm 1846
FT
SC Hessen Dreieich
TSG 1899 Hoffenheim II
FT
SV Waldhof Mannheim 07
VfR Wormatia 08 Worms
FT
TSG Balingen
Offenbacher FC Kickers 1901
FT
TSV Eintracht Stadtallendorf
SV 07 Elversberg
FT
TSV Steinbach 1921
FC 08 Homburg-Saar
FT
Fortuna Düsseldorf II
Wuppertal
FT
SC Wiedenbruck
1. Fc Kaan-Marienborn
FT
SG Wattenscheid 09
TV Herkenrath
FT
SV Rodinghausen
Bonner SC
FT
Westerlo
Oostende
FT
Eupen
St.Truiden
FT
Union St.-Gilloise
Zulte Waregem
FT
Cercle Brugge
Kortrijk
April 19
FT
Vitoria de Guimaraes
Aves
April 20
FT
Belenenses
Rio Ave
FT
Moreirense
Chaves
FT
Feirense
SC Braga
FT
FC Porto
Santa Clara
April 20
FT
Pacos de Ferreira
Academico Viseu
FT
Benfica B
Famalicao
FT
Academica
Mafra
FT
Vitoria de Guimaraes B
Arouca
April 20
FT
GIF Sundsvall
Kalmar FF
FT
Sirius
Malmoe FF
April 20
FT
Degerfors
Oergryte IS
April 20
FT
KuPS
Honka
FT
VPS
KPV
FT
IFK Mariehamn
RoPS
FT
Altach
Rapid Wien
FT
Admira Moedling
Hartberg
FT
Mattersburg
FC Wacker Innsbruck
April 20
FT
Akhisar Belediyespor
Antalyaspor
FT
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
FT
Galatasaray
Kayserispor
FT
Goztepe
Erzurum BB
April 20
FT
Giresunspor
Denizlispor
FT
Umraniyespor
Eskisehirspor
FT
Genclerbirligi
Istanbulspor AS
April 20
FT
Cobh Ramblers
0 - 0
Longford Town
April 20
AET
Newtown Rangers
Avondale United
FT
Glebe North
Midleton
FT
UCC
Malahide
April 20
FT
Cardiff Met University
Aberystwyth
FT
Cefn Druids AFC
Carmarthen
FT
Connah's Quay
Barry Town
FT
Llanelli
Llandudno FC
FT
TNS
Caernarfon
FT
Ballymena United
Coleraine
FT
Cliftonville
Crusaders
FT
Linfield
Glenavon
FT
Institute
Ards
FT
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
FT
Ermis Aradippou
Alki Oroklinis
FT
Pafos FC
Doxa Katokopia
FT
AS Jeunesse Esch
Union Titus Petange
FT
FC Progres Niedercorn
F91 Dudelange
FT
FC Victoria Rosport
FC Differdange 03
FT
Racing FC Union Luxembourg
Una Strassen
FT
US Hostert
RM Hamm Benfica
FT
US Rumelange
US Mondorf les Bains
FT
FC Etzella Ettelbruck
CS Fola Esch
FT
Zemplin Michalovce
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Zilina
SKF Sered
FT
Nitra
Zlate Moravce
FT
Zeleziarne Podbrezova
Trencin
FT
Spartak Trnava
FK Senica
FT
Znamya
Kolomna
FT
FC Dolgoprudny
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Khimik Novomoskovsk
Torpedo Moscow
FT
Kaluga
Strogino
FT
Kvant Obninsk
Salyut Belgorod
FT
Sokol Saratov
FC Ryazan
FT
Dinamo Briansk
Zorky Krasnogorsk
FT
Metalurg Lypetsk
Saturn Ramenskoye
FT
KS Lechia Gdansk
Piast Gliwice
FT
Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan
FT
KGHM Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin
FT
Legia Warszawa
Cracovia
April 20
FT
SKRA Czestochowa
Resovia
FT
Siarka Tarnobrzeg
Widzew Lodz
FT
Radomiak Radom
2 - 0
Elana Torun
FT
Pogon Siedlce
Stargard Szczecinski
FT
PKS Olimpia Elblag
Znicz Pruszkow
FT
PGE Gks Belchatow
Gryf Wejherowo
FT
Olimpia Grudziadz
Stal Stalowa Wola
FT
Ruch Chorzow
3 - 0
Ks Row 1964 Rybnik
FT
Cukaricki
FK Crvena Zvezda
FT
FK Napredak Krusevac
Vojvodina
FT
FK Dinamo Vranje
Vozdovac
FT
Rad Beograd
FK Radnik Surdulica
FT
Backa Backa Palanka
FK Macva Sabac
April 20
FT
Debrecen
Haladas
FT
Diosgyori VTK
Paksi FC
FT
MTK Budapest
Kisvarda FC
FT
Puskas FC Academy
Mezokovesd SE
FT
Ujpest FC
0 - 0
Budapest Honved
FT
Ferencvaros
Fehervar FC
April 20
FT
Illes Akademia U19
Gyori U19
FT
Puskas Akademia U19
Diosgyor U19
FT
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
CFR Cluj
FT
PFC CSKA-Sofia
Levski Sofia
FT
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
PFK Botev Plovdiv
April 20
FT
Slavia Mozyr
BATE Borisov
FT
FC Torpedo Minsk
Dinamo Minsk
FT
FK Gorodeya
Torpedo Zhodino
April 20
FT
RFS
Riga FC
April 20
FT
FK Palanga
Stumbras Kaunas
FT
FK Riteriai
0 - 0
Atlantas Klaipeda
April 20
FT
Maardu Linnameeskond
0 - 0
Tulevik Viljandi
FT
Nomme JK Kalju
Talinna Kalev
FT
Tammeka
Narva Trans
FT
Dinamo-Auto
0 - 0
FC Milsami Orhei
FT
FC Sheriff
Codru
FT
KF Shkendija
Makedonija GjP
FT
FK Sileks
FK Rabotnicki Skopje
FT
FK Vardar Skopje
FK Renova
FT
Fk Akademija Pandev
FK Belasica Strumica
FT
Pobeda
Shkupi
FT
FK Iskra Danilovgrad
0 - 1
FK Zeta Golubovci
FT
FK Lovcen
1 - 0
FK Mornar Bar
FT
FK Rudar Pljevlja
OFK Grbalj
FT
Independiente Rivadavia
Atletico Rafaela
April 20
FT
Chacarita Juniors
0 - 0
Central Cordoba de Santiago
FT
Deportivo Moron
Los Andes
FT
Quilmes
Olimpo
FT
Gimnasia Jujuy
Agropecuario
FT
Atlanta
CA Defensores Unidos
FT
Comunicaciones
0 - 0
CA San Miguel
FT
Deportivo Espanol
Almirante Brown
FT
Club Atletico Estudiantes
0 - 0
Barracas Central
FT
Boca Juniors
Estudiantes de Rio Cuarto
FT
Banfield
Estudiantes
April 20
AP
Huracan
San Lorenzo *
FT
Aldosivi
Rosario Central
FT
Lanus
Belgrano
AP
Talleres *
San Martin San Juan
April 20
FT
Bragantino PA
Vila Nova
FT
Sport Boys Warnes
0 - 0
The Strongest
FT
Universidad de Concepcion
Deportes Iquique
April 20
FT
CD O'Higgins
Cobresal
FT
Palestino
Universidad Catolica
FT
Once Caldas
La Equidad
FT
Tolima
Alianza Petrolera
April 20
FT
CD Olmedo
Deportivo Cuenca
FT
CD America de Quito
Aucas
FT
Universidad Catolica
Guayaquil City
FT
Real Garcilaso
Sporting Cristal
April 20
FT
Pirata FC
Alianza Lima
FT
Ayacucho FC
0 - 0
Academia Cantolao
FT
Fenix
Nacional
FT
CA Progreso
River Plate
FT
Rampla Juniors FC
Danubio
FT
Metropolitanos FC
Zamora FC
FT
Tiburones Rojos de Veracruz
CF Monterrey
FT
Xolos de Tijuana
CF Lobos Buap
FT
FC Cincinnati
Real Salt Lake
FT
Toronto FC
Minnesota United
FT
Los Angeles Galaxy
Houston Dynamo
FT
Chicago Fire
Colorado Rapids
FT
Philadelphia Union
Montreal Impact
FT
Orlando City
Vancouver Whitecaps FC
FT
Atlanta United Fc
FC Dallas
April 20
FT
New York Red Bulls II
Loudoun United Fc
FT
Bethlehem Steel FC
Indy Eleven
April 20
FT
Orlando City B
Forward Madison Fc
FT
Chicago Red Stars
Portland Thorns
April 20
FT
Consadole Sapporo
Yokohama F.Marinos
FT
Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe
FT
Matsumoto Yamaga
Sagan Tosu
FT
Nagoya Grampus Eight
Jubilo Iwata
FT
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
FT
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
FT
Gamba Osaka
Oita Trinita
April 20
FT
Tokyo Verdy
Albirex Niigata
FT
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga FC
FT
Ehime FC
Avispa Fukuoka
FT
Tochigi SC
V-Varen Nagasaki
FT
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
FT
Hougang United FC
Geylang International FC
FT
Brunei Dpmm FC
Warriors FC
April 20
FT
Beijing Renhe
Shenzhen FC
FT
Hebei CFFC
Beijing Guoan
FT
Henan Jianye
Tianjin Teda
April 20
FT
Guizhou Hengfeng FC
Shanghai Shenxin
FT
Guangdong Southern Tigers FC
Changchun Yatai
FT
Inner Mongolia Zhongyou FC
Qingdao Huanghai FC
FT
Liaoning Hongyun
Zhejiang Greentown FC
14:30
Shenzhen FC
? - ?
Meizhou Hakka FC
FT
Nantong Zhiyun FC
Meizhou Hakka FC
FT
Daegu FC
Pohang Steelers
FT
Gyeongnam FC
Suwon Bluewings
FT
Sangju Sangmu
Jeonbuk FC
FT
Ulsan Hyundai
Seongnam FC
FT
Asan Mugunghwa FC
0 - 2
FC Anyang
FT
Gwangju FC
Suwon FC
April 20
FT
PTT Rayong FC
Ratchaburi FC
FT
Chiangrai United
Samut Prakan City
FT
Chainat FC
Bangkok United
FT
Muang Thong United
1 - 2
Port FC
April 20
FT
FLC Thanh Hoa
Khanh Hoa Nha Trang
FT
Than Quang Ninh
Saigon FC
FT
TP Ho Chi Minh
Viettel
April 20
FT
FC Sioni Bolnisi
Saburtalo
FT
Dila Gori
FC Rustavi
FT
FC Dinamo Batumi
FC Locomotive Tbilisi
FT
Atyrau
Okzhetpes Kokshetau
FT
Irtysh Pavlodar
Aktobe
FT
Kairat Almaty
FC Astana
FT
Kaisar Kyzylorda
0 - 0
Ordabasy Shymkent
FT
Taraz
Shakhter Karagandy
FT
Tobol Kostanay
Zhetysu Taldykorgan
April 20
FT
Johor Darul Ta'zim
PKNS FC
FT
Kuala Lumpur FA
Petaling Jaya City FC
FT
Perak
Pahang
FT
Selangor
PKNP FC
FT
AL Shabab FC (KSA)
AL Hazem FC
FT
AL Fayha FC
AL Faisaly FC
FT
Brisbane Roar FC
Newcastle United Jets FC
FT
Central Coast Mariners FC
Western Sydney Wanderers FC
April 20
FT
Caulfield United Cobras
Boroondara
FT
Hobart United
South Hobart
AET
Moreland City
Pascoe Vale *
FT
Preston Lions
Dandenong City SC
FT
Taroona
Metro Claremont SC
FT
Werribee City FC
Green Gully
AET
Adelaide Uni Grads Red
Adelaide Victory *
FT
Adelaide Vipers
Noarlunga United
FT
Bulleen Lions
Sandown Lions FC
FT
Epping City
Brunswick City SC
AP
Metro Stars *
Sturt Lions
FT
Para Hills Knights
2 - 0
Salisbury United
FT
Pontian Eagles
Adelaide Comets
FT
Warragul Utd
Bentleigh Greens SC
AET
Whittlesea Ranges FC
Strathmore
FT
Fitzroy
Manningham United Blues
FT
Port Melbourne
0 - 1
St. Albans Saints
FT
Port Adelaide Pirates
Cumberland United
FT
Eswatini
0 - 0
Malawi
FT
Botswana
2 - 0
Seychelles
April 20
FT
Petrojet
Nogoom FC
April 20
FT
MCO Oujda
Difaa El Jadida
FT
Youssoufia Berrechid
MAT Tetouan
FT
Rapide Club Oued Zem
Chabab Rif Al Hoceima
FT
Baroka FC
Mamelodi Sundowns FC
April 20
AET
Lamontville Golden Arrows
1 - 3
TS Galaxy
FT
Chippa United
Kaizer Chiefs
April 20
Postp.
Etoile du Sahel
? - ?
Us Tataouine
FT
Club Africain
Ben Guerdane
FT
JS Kairouanaise
1 - 0
CA Bizertin
FT
Nigeria U17
1 - 1
Uganda U17
FT
Tanzania U17
Angola U17
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!